تاریخ امروز : سه شنبه, 03 اردیبهشت 1398
خانه ورزش تک تیرانداز (ستارگان )قهرمان جام رمضان فوتسال کشار شد
تک تیرانداز (ستارگان )قهرمان جام رمضان فوتسال کشار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

      جام رمضان


پیکارهای جام رمضان فوتسال قهرمانی تیم های روستاهای کشاربا ایستادن تک تیرانداز بر سکوی نخست به کار خود پایان داد.

مسابقه فوتسال پیکارهای جام رمضان کشارجمع زیادی از مسوولان، مربیان، پیشکسوتان، ورزشکاران و همچنین طرفداران این رشته ورزشی را به سالن بازی کشانده بود تا در اوج هیجان و حساسیت، قهرمان این رقابت ها معرفی شود.

رقابت€Œ نهایی جام رمضان کشار از جذابیت€Œهای بسیار بالایی برخوردار بود دو تیم ستارگان ب و توحید کشار دوستانی که با شکست رقبا در دور مقدماتی راهی فینال شده بودند و استعدادهای این رشته در کنار با تجربه های فوتسال برای به دست آوردن مقام نخست و عنوان قهرمانی سال 1396 این جام، رقابتی جذاب و دیدنی را به نمایش گذاشتند.

پرونده مسابقات جام رمضان کشار در حالی بسته شد که رقابتهای امسال با حضور 14 تیم به انجام رسید و تیمهای شرکت کننده در مرحله مقدماتی بازیهای خود را به شکل دوره ای در دو گروه هفت تیمی برگزار کردند و سرانجام از هر گروه چهارتیم مجوز صعود به مرحله نهایی را کسب کرد.

در مرحله نیمه نهایی که به شکل ضرب€Œدری برگزار شد، تیم ستارگان ب به مصاف مارو رفت و این تیم را در ضربات پنالتی شکست داد و تیم توحید دوستانی نیز با نتیجه پرگل 5 به یک تیم راه راه سرخ  را حذف کرد تا برگزار کننده بازی نهایی باشند
مراسم فینال با حضور مسئولین روستا وفرمانده حوزه مقاومت بسیج برگزار شد
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

پیوندها

alt

alt

استانداری هرمزگان

جنوب ایران

پایگاه خبری هرمز

تبلیغات

پایگاه اطلاع رسانی شمیم کشار مکانی مناسب برای تبلیغات شما همشهریان   صاحبان حرف و مشاغل و شرکت های تولیدی و........ که قصد تبلیغ کالا یا حرفه خود دارند به سامانه پیامکی 50002832576 پیامک نمایند  نازل ترین قیمت بالاترین بازدید

نظر سنجی

عملکرد اعضای شورای اسلامی و دهیاری در یکسال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟