تاریخ امروز : دوشنبه, 27 اسفند 1397

گالری تصاویر

خانه
بسته لوازم التحریر و لوازم کمک آموزشی در بین دانش آموزان کشاری توزیع شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

      


در آستانه سال تحصیلی جدید 190بسته لوازم التحریر ولوازم کمک آموزشی به ارزش 10میلیون ریال در بین دانش آموزان نیازمند و کم بضاعت روستای کشار توزیع شد.
به همت جمعیت همیاران کشار و با همکاری دهیاری روستا  بیش از 190 بسته لوازم التحریر تهیه و بسته بندی شده و بین دانش آموزان نیازمند  روستای کشار توزیع شد  بودجه این طرح که رقمی معادل 10 ملیون شد از محل کمک های مردمی و اشپزخانه خیریه جمعیت همیاران پرداخت گردید این اقلام شامل، خودکار، مداد، جامدادی ، مداد رنگی ، پرگار، مداد قرمز ، خط کش، دفتر،... ، وسایل کمک آموزشی  هستند.
 
جشن « مهربانی » در آستانه مهرماه برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

      جشن مهربانیدر آستانه ماه مهرورزیدن جمعیت همیاران کشار و دهیاری  پاییز را با دست های پرمهری که مهربانی را هدیه می دهند به بهار تبدیل کردند

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس جمعیت همیاران سلامت کشار و دهیاری روستا در اقدامی مشترک جشن مهربانی بر پا نمودند این مراسم که در مجتمع ورزشی کشار برگزار شد مورد استقبال گسترده اهالی قرار گرفت و همراه این مراسم آشپزخانه خیریه نیز توسط بانوان جمعیت برگزار گردید  .سود حاصل از این کار صرف کمک به دانش آموزان نیازمند روستا می شود .  در پایان مراسم خانم شبنم مهدوی نماینده جمعیت همیاران کشار ضمن تشکر از اهالی بابت شرکت در مراسم ترویج فرهنگ احسان و نیکو کاری انفاق  نوع دوستی  کمک به همنوعان نیازمنددر بین اهالی را مهمترین پیام جشن مهربانی برشمرد
آقای راستخانه ریاست محترم شورا نیز ضمن تشکر از اهالی کشار بابت شرکت در این جشن کمک به فقرا را یکی از نیاز های امروز جامعه دانسته اکرام یتیم موجب دوستی خداوند، آسایش در دنیا و آخرت، بازدارنده از کبر و غرور و دوری از محنت های مالی می گردد
در پایان مراسم و به رسم یابود هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان در مراسم اهدا شد
 
رفع مشکل بیش از 80 درصد مدارس بندر خمیر با اراده نیکوکاران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

                        مدرسه شمس


ناصر عسکری زاده بعدازظهر امروز در راستای پروژه مهر از مدارس در حال ساخت مناطق نیمه کار، کشار، آرابی، درگور، چاه مخار، روستای کیشی و بندر پل بازدید کرد.

وی همت خیرین و تعامل مناسب نوسازی مدارس هرمزگان را در این شهرستان عامل فراهم‌سازی فضای فیزیکی مناسب برای تحصیل دانش آموزان خواند و افزود: رفع مشکل بیش از 80 درصد مدارس این شهرستان با اراده نیکوکاران و حضور مردمی محقق شده است.

مدیر آموزش‌ و پرورش بندر خمیر خاطرنشان ساخت: علی‌رغم اینکه قدم‌های بزرگی برای برطرف کردن مشکلات مدارس برداشته‌شده است همچنان این شهرستان در بعضی از روستاهای و مناطق نیازمند ساخت کلاس درس، بازسازی مدارس و یا ایجاد ساختمان مناسب آموزشی است.

عسکری زاده تصریح کرد: مدارس سمیه و شمس کشار با تأمین اعتبار توسط خیر و نوسازی در حال ساخت است و با 50 درصد پیشرفت فیزیکی کار امیدواریم برای تحصیلی پیش رو مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی همچنین در خصوص تخصیص اعتبار ماده 180 نیز اظهار داشت به دو مدرسه در روستای کشار و روستای آرابی 470 میلیون تومان برای اتمام کار تخصیص داده‌شده است.

مدیر آموزش‌ و پرورش بندر خمیر بابیان اینکه پراکندگی مدارس با تعداد کم‌دانش آموز بار مالی زیادی بر دوش آموزش‌وپرورش می‌گذارد گفت: در روستاهایی با فاصله کم به دنبال تجمیع جمعیت دانش‌آموزی در یک مدرسه هستیم تا امکانات و خدمات آموزشی مناسب‌تری بتوانیم ارائه دهیم.

عسکری زاده با تأکید بر اینکه اولیا در همه برنامه‌های دستگاه تعلیم و تربیت سهیم هستند و نقش ارزنده آن‌ها چشم‌انداز آینده دانش آموزان ترسیم می‌کند اعلام داشت: تاکنون با همراهی مردم، شوراها، دهیاران و معتمدین محلی توانسته‌ایم در زمینه تأمین امکانات مدارس، ساخت کلاس‌های درس و مقاوم‌سازی فضاهای آموزشی قدم‌های خوبی برداریم.

وی با اشاره به آموزشگاه فاطمیه بندر پل نیز گفت: این آموزشگاه یکی از مدارس فرسوده شهرستان است اما به دلیل کمبود فضا در سال تحصیلی مورداستفاده قرار می‌گیرد و باید برای مقام سازی موقت و شاداب سازی محیط آن اقداماتی صورت گیرد.

به گفته مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر با مشارکت شورای بندر پل، ائمه جمعه و اولیای دانش آموزان تعمیر و مرمت این آموزشگاه آغازشده است و تا هنگام فراهم سازی مکان مناسب فعالیت آموزشی این مدرسه ادامه می‌یابد.

 
زمین ورزشی جنگجو افتتاح شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

        زمین جنگجو         


با مشارکت دهیاری وهییت فوتبال و کمک های مردمی عصر دیروز زمین ورزشی جنگجو رسما افتتاح و به بهره برداری رسید


زمین ورزشی جنگجو که پس از احداث سالن ورزشی دچار مشکلاتی شده بود دیروز عصر پس از بازسازی و مرمت دوبارهرسما افتتاح گردید و جوانان باشگاه روحیه تازه ای گرفتند .

در این مراسم که با حضور آقای مسعودی دهیار روستا و نورالدینی رییس هییت ورزش و جمعی دیگر مسئولین و اهالی روستاو پیشکسوتان و بازیکنان باشگاه برگزار شد .

مرتضی نورس مدیر باشگاه ورزشی جنگجو ضمن خوش آمدگویی به مدعوین اظهار داشت : زمین خاکی جنگجو در مساحتیحدود 140در 90 متر مربع احداث گردیده است و بودجه ای حدود 7 ملیون تومان خرج بازسازی آن شده است .که این بودجه از محل کمک های مردمی –خیرین – دهیاری روستا و هییت ورزش تامین شده است .

نورس با بیان اینکه محله قبله دارای استعداد های بسیار خوبی در زمینه ورزش است افزود : با احداث این زمین شاهد شکوفایی استعدادهای ورزشی بیشتر در رشته فوتبال خواهیم بود . وی با اشاره به اینکه تیم جنگجو یکی از تیم های پایه و قدیمی کشار است تصریح کرد تیم ما افتخار این را دارد که در مسابقات جام رمضان امسال قهرمان منطقه کشار شده است .

هم اکنون به همراه تیم ستارگان نماینده روستا در لیگ بخش مرکزی است .

سپس نورالدینی رییس هییت ورزش کشار ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین باشگاه جنگجو این تیم را ستون اصلی فوتبال کشاردانسته و قول همکاری مساعد جهت پیشرفت این تیم دادند

ایشان همچنین یاد آور شد بزودی شاهد بهره برداری از سالن ورزشی روستا و همچنین زمین ورزشی باشگاه سنگر خواهیم بود

در حاشیه این مراسم از سوی هییت ورزش از جناب محمد انداوه پیشکسوت جنگجو که در زمینه اجرای این پروژه زحمت کشیده بود تقدیر شد

آقای مسعودی دهیار کشار نیز ضمن تبریک به بچه های جنگجو قول هر گونه همکاری با مسئولین این باشگاه را دادند

 
نصب المان های مذهبی در مبادی ورودی و خروجی روستا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیلدر ادامه حرکت خدمت به همشهریان و زیبا سازی محیط روستا کشار نصب المان های مذهبی در ورودی و خروجی روستا، توسط دهیاری کشار انجام می شود.

المان هایی که در سطح روستانصب می شود باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی بتواند روح معنوی فضای روستا را افزایش دهند.
المان هایی که برای این مسیر در نظر گرفته شده به طرح هایی از جمله: بسم الله، سبحان الله، الحمدالله، لا اله الا الله و... مزین است.
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 23

رهبر

پیوندها

alt

alt

استانداری هرمزگان

جنوب ایران

پایگاه خبری هرمز

ارتباط با دهیار

 
تلفن:
0763324....

سامانه پیامگیر   50002832576

آدرس: استان هرمزگان- شهرستان خمیر -  بخش مرکزی .دهیاری روستای کشار 

 

ورود کاربرانتبلیغات

پایگاه اطلاع رسانی شمیم کشار مکانی مناسب برای تبلیغات شما همشهریان   صاحبان حرف و مشاغل و شرکت های تولیدی و........ که قصد تبلیغ کالا یا حرفه خود دارند به سامانه پیامکی 50002832576 پیامک نمایند  نازل ترین قیمت بالاترین بازدید

نظر سنجی

عملکرد اعضای شورای اسلامی و دهیاری در یکسال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟