تاریخ امروز : دوشنبه, 27 اسفند 1397

گالری تصاویر

خانه
کلنگ احداث طرج جامع آبگرم تنخا به زمین زده شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

  ابگرم تنخا


صبح امروز با حضور دهیار کشار و جمعی از اعضای گروه همیاران سلامت روستا، کلنگ احداث مسافر سرا در ابگرم تنخا به زمین زده شد . این طرح جامع در زمینی در حوزه این ابگرم تهیه شده است.

دهیار کشاربا بیان اینکه در این طرح جامع قسمت های مختلفی در نظر گرفته شده افزود: با آغاز عملیات اجرایی به امید خدا مسافرسرا ،رختکن بانوان سرویس بهداشتی،سبد زباله ، فضای سبز و.... احداث می شود.
دهیار کشار بیان نمودند  زیربنای کل مجموعه های در نظر گرفته شده در طرح جامع این 200 متر مربع بوده
وی هزینه های مورد نیاز برای اجرای این طرح را 3 میلیون پیش بینی کرد. که قرار است از طریق خیرین و بودجه گروه همیاران تامین گردد
در پایان این بازدید زباله های ریخته شده در حوزه ابگرم توسط اعضای گروه جمع اوری و دفن شد

چشمه آبگرم تنخا در 5کیلومتری شمال شرقی روستای کشار قرار دارد. آب چشمه از شکاف سنگهای مارین خارج می‌شود. در اطراف چشمه دو استخر با ابعاد 10*— ۵/۳ متر با عمق 2متر است که در امتداد یکدیگر ساخته شده€Œاند. آب از استخر اول وارد استخر دوم می‌شود. در این محدوده 2 اتاقک جهت استراحت و اقامت مسافران ساخته شده.است و بطور رایگان در اختیاز مراجعین قرار می‌گیرد. طرز تشکیل آن این چشمه بر اساس فرضیه تکتونیک (ساخت زمین شناختی) صفحه€Œای استوار است آب چشمه تنخا در ردیف آبهایی با کاتیون‌ها یونهای منفی و آنیونهای، یونهای مثبت مختلف گرم است.
 
پنالتی ها ترمز ستارگان را برای رسیدن به فینال کشید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

جام نیمه کارستارگان نماینده فوتبال کشار در جام صلح و دوستی نیمه کار که با شکست رقبا خود در دور مقدماتی و در مرحله نخست به نیمه نهایی رسیده بود در این مرحله رو در روی تیم خوب عالمین دمیلو قرار گرفت. در 90 دقیقه بازی تیم ما تیم برتر و میدان دار بود اما این برتری گلی در بر نداشت و دو تیم پس از پایان بازی به نتیجه 0-0 رضایت دادند و کار به ضربات پنالتی کشیده شد .در ضربات پنالتی نماینده دمیلو با درخشش دروازه بانش بهتر از بچه های ما عمل کردند و دروازه بان خوب انها دو پنالتی را مهار نمود و مانع رسیدن ستارگان به فینال شد و نتیجه 4-2 به سود تیمش رقم زد تا هم تیمش به مرحله بعد صعود کرده و هم خودش بهترین بازیکن زمین باشد و این پایان کار ستارگان در این جام بود


جام صلح و دوستی نیمه کار همه ساله توسط هیئت ورزش نیمه کار و به پشتیوانه دهیاری این روستا و با حضور تیم های منطقه به یاد پیشکسوتان ورزش و با حضور تیمهای روستاهای اطراف در مجتمع ورزشی نیمه کار برگزار می گردد امسال نیز نیمه کاری ها میزبان ده تیم در دو گروه پنج تیمی بودند که پس از پایان دور مقدماتی تیم های ستارگان کشارو فجردمیلو از گروه یک و وحدت نیمه کار و عالمین دمیلو از گروه دو به مرحله بعد صعود کردند .
وحدت نیمه کار نیز در ضربات پنالتی تیم فجر دمیلو را مغلوب کرد

تا در هفته اینده روز جمعه شاهد بازی فینال بین دو تیم خوب وحدت نیمه کار و عالمین دمیلو باشیم
 
با حضور دهیار و رییس هییت ورزش کشار زمین فوتبال سنگر رسما افتتاح شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل


ورزشگاه سنگرعصر روز پنجشنبه 26 آذر ماه در مراسم خاص و با حضور دهیار کشار و مسئولین روستا ورزشکاران - پیشکسوتان و جمع کثیری از اهالی محاه نظر اباد زمین ورزشی باشگاه سنگر رسما افتتاح و به بهره برداری رسید


این زمین در متراژ 120*180 متر مربع می باشد که شامل دو زمین فوتبال و فوتسال می باشد . این زمین با کمک های خیر و به پشتوانه دهیاری کشار تهیه و تسطیح گردیده است

عبد الله چمردانی از پیشکسوتان ورزش کشار سخنران این مراسم اظهار داشت: بی شک توسعه اماکن ورزشی و افزایش امکانات و تجهیزات ورزشی موجب جذب جوانان به ورزش می‌شود و این امر در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش به سزایی دارد.

وی افزود: در روستای کشاراقدامات خوبی در گسترش فضاهای ورزشی انجام گرفته و در حد توان و ظرفیت موجود، اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

چمردانی با یادآوری افتخارات ورزشکاران کشاری خاطرنشان کرد: با مساعدت دهیارو خیر محترم ادریس طاهری و برنامه.ریزیهای انجام شده، هم اکنون در کشار شاهد امکانات و فضای ورزشی مناسب هستیم

رئیس هییت ورزش و جوانان کشاربا اشاره به احداث سالن ورزشی کشار گفت: طرح‌های نیمه تمام در دستور کار برای اتمام قرار گرفته‌ است.و بزودی شاهد افتتاح این پروژه نیز خواهیم بود

چمردانی با تقدیر از تلاش‌های مسعودی دهیار روستا برای حل مشکلات ورزشی کشار، اظهار داشت: دهیار محترم تلاش های خود را  برای حل مشکلات ورزشی داشته است.

در حاشیه این مراسم مسعودی دهیار روستا ضمن اظهار خوشنودی از حضور در جمع اهالی محله نظراباد قول دادند بزودی در امر ساخت دیوار این مجموعه ورزشی مشارکت نمایند

در پایان جا دارد از آقایان احمدهمتی (سلیمان) -حیدرنورالدینی -غلامرضا همتی-اکبرنورالدینی -علی چوپانی که برای احداث این زمین تلاش نمودند تشکر و قدر دانی نمود

 
بادبادک ها آسمان کشار را رنگین کردند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

                 جشن بادبادک ها
      


جشنواره بادبادک ها در محوطه باز مجتمع ورزشی و زمین فوتبال مجتمع ورزشی کشار برگزار شد.با نزدیک شدن به فصل زمستان و مناسب شدن هوا واوقات فراغت نوجوانان و جوانان جشنواره بادبادک ها در این روستا برگزار شد.

این جشنواره باهدف ایجاد شادابی و نشاط عمومی و تحرک اجتماعی کلید زده شد و با حضور گسترده خانواده ها به همراه کودکان و نوجوانان لحظات خوش و شادی برای شهروندان رقم خورد. آشپزخانه خیریه و نمایش بادبادک های دست ساز از دیگر برنامه هایی بود که در این جشن اجرا شد.

جشنواره بادبادک ها برای اولین بار است که در این شهر برگزار می شود و به همین جهت علاوه بر عموم شهروندانی که در این جشن حضور پیدا می کنند جشنواره مخاطبان خاص خود را نیز دارد.

ویژگی این جشنواره وجود بادبادک های دست سازی بود که توانستند در آسمان آبی این شهر به پرواز درآیند

روستای کشار با وجود فضای مناسب و شرایط جوی حاکم، مستعد انجام این نوع برنامه ها می باشد که می تواند کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و به عبارتی تمامی خانواده را درگیر یک بازی شاد و مفرح کند.

در پایان مراسم برنامه کوتاهی با اجرای خانم شبنم مهدوی از اعضای گروه همیاران برگزار شد خانم محمدی از اعضای گروه همیاران نخستین سخنران این برنامه بود که به معرفی و عملکرد گروه همیاران پرداخت و در ادامه آقای راستخانه رییس شورای کشار ضمن تشکر از گروه همیاران اهالی را به همکاری و همیاری با گروه فراخواند و در پایان مراسم هدایایی به نفرات برتری که بادبادک هایشان در ارتفاع بالاتری به اهتزاز درآمده و آسمان شهر را رنگین کردند اختصاص یافت و همچنین از شرکت کننده ای که زیباترین بادبادک را ساخته و در آسمان به زیبایی به نمایش درآورد با اهدای هدیه تقدیر شد.

محمد اشکبود – سیاوش صحرایی –منصور آزادمجو – النا ادروتی – حسین حسن زاده به ترتیب اول تا پنجم شدند .

 
حضور نماینده مردم بندر عباس در جمع اهالی روستای کشار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

              نماینده مجلس


دکتر محمد آشوری تازیانی نماینده مردم شهرستانهای بندرعباس –خمیر-قشم- حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع مردم روستای کشار با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد.


دکتر آشوری نماینده مجلس شورای اسلامی امروز جمعه میهمان مردم روستای کشار بود ایشان ضمن حضور در مسجد جامع این روستا نماز جمعه را با مردم کشاراقامه نمودند و پس از برپایی نماز جمعه ابتدا راستخانه رییس شورای کشار ضمن خوش امد گویی به ایشان مشکلات روستاهای منطقه کشار را بازگو نموده و سپس جناب اشوری ضمن اضهار خرسندی از حضور در جمع اهالی به ایراد سخن پرداختند و ایشان در این دیدار پس از دریافت خواسته های مردمی گفت: تمامی درخواستهای شما به مسئولان اجرایی انعکاس داده می شود و مطئمن باشید که پیگیری خواهد شد.

در این دیدار احمد راستخانه با اشاره به مشکلات بهسازی روستای کشار، بر تامین اعتبار جهت تکمیل سالن ورزشی روستا کم آبی و مشکل آب شرب روستا -تعیین حریم روستا و واگذاری زمین ها و اراضی شمال روستا به مردم –تامین هزینه جهت اجرایی پروژه های نیمه تمام و سایر مشکلات روستا را خدمت نماینده مردم یاد آور شد دهیار کشار نیز یکی از معضلات روستا را تقسیمات کشوری و توزیع ناعادلانه بودجه دهیاری ها دانست و خواستار جدایی روستا کشار از شهرستان خمیر و اتصال آن به بخش مرکزی بندرعباس شد همچنین یکی از مشکلات مردم این روستا و جوانان آن را بیکاری دانست و خواستار توجه نماینده مردم به این امر شد.
دکتر آشوری به همراه هییت همراه بعد از نماز جمعه در جمع اهالی کشار حاضر شد و از نزدیک با اهالی روستا دیدار نموده و قول دادند پیگیر خواسته ها ی مردم باشتد

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 23

رهبر

پیوندها

alt

alt

استانداری هرمزگان

جنوب ایران

پایگاه خبری هرمز

ارتباط با دهیار

 
تلفن:
0763324....

سامانه پیامگیر   50002832576

آدرس: استان هرمزگان- شهرستان خمیر -  بخش مرکزی .دهیاری روستای کشار 

 

ورود کاربرانتبلیغات

پایگاه اطلاع رسانی شمیم کشار مکانی مناسب برای تبلیغات شما همشهریان   صاحبان حرف و مشاغل و شرکت های تولیدی و........ که قصد تبلیغ کالا یا حرفه خود دارند به سامانه پیامکی 50002832576 پیامک نمایند  نازل ترین قیمت بالاترین بازدید

نظر سنجی

عملکرد اعضای شورای اسلامی و دهیاری در یکسال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟